MAXONE, s.r.o. je mladá a pružná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechniky a elektroenergetiky.
Základnými činnosťami spoločnosti je predaj a servis frekvenčných meničov značky Danfoss Drives VACON®, predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobily, prenájmom dieselagregátov a elektrocentrál a výroba, oprava a údržba elektrotechnických zariadení. Náš tím tvoria skúsení elektrotechnici s chuťou reflektovať na požiadavky klienta.

Vznik spoločnosti MAXONE, s.r.o. bol podmienený skúsenosťami z predošlých pôsobísk. Chceme ich zúročiť v prospech klienta. Tie pozitívne zachovať a rozvíjať, tie negatívne brať ako užitočnú lekciu a poučenie. Budujeme stabilnú značku pre našich partnerov v čase, kedy náš svet vstupuje do ďalšej technickej revolúcie „Priemysel 4.0“, kde sú hlavnými aktérmi elektrická energia a IT.

  • E-0412-22_MAXONE_SK
  • Q-0877-22_MAXONE_SK
  • S-0326-22_MAXONE_SK
Naši partneri
Povedali o nás

Ďakujem firme MAXONE, s.r.o. za ich prístup a spoluprácu s prenájmom agregátov a ich kompletným servisom pri spustení a prevádzke. Boli sme nadmieru spokojní.

KARS-EE

S firmou MAXONE, s.r.o. sa nám spolupracovalo veľmi komfortne. Technika je nová, spoľahlivá, nadštandardný prístup technikov nás milo prekvapil. Určite s nimi počítame aj do budúcna, na všetky naše akcie, kde budeme potrebovať zabezpečiť rozvody elektrickej energie.

4 PUBLIC PROMOTION, s.r.o.

Našu spoluprácu so spoločnosťou Maxone hodnotím vysoko pozitívne. V roku 2016 pre nás táto spoločnosť zabezpečovala 3 akcie – hudobné festivaly Rock Shock Martin, Rock Shock Liptovský Mikuláš a Corgoň Slížovica Nitra. Ich prístup bol vysoko profesionálny, kvalita práce 110 %-ná, porozumeli sme si aj ľudsky, takže v spolupráci pokračujeme aj v tomto roku.

Julo Viršík MADISON EVENTS