Prenájom dieselagregátov

Ak nemôžete prísť Vy k elektrike, elektrika príde za Vami. Našim zákazníkom ponúkame prenájom dieselagregátov na festivaly, podujatia, plánované a havarijné odstávky energie.
čítaj viac >>

Elektrické pohony

Elektrické pohony sú neoddeliteľnou súčasťou modernej spoločnosti či už v priemysle, alebo v komunálnej sfére. Princíp činnosti je v premene elektrickej energie na mechanickú.
čítaj viac >>

Nabíjacie stanice pre elektromobily

Elektrická energia, ako najčistejšia známa forma energie si z logických dôvodov našla svoje miesto aj v automobilovom segmente. Elektromobily sa stávajú súčasťou našich ciest.
čítaj viac >>

Vysoké napätie

Zabezpečujeme dodávky prác a materiálu pre transformačné stanice a VN rozvodne do 22kV vrátane meraní, kenetrónových skúšok a odborných prehliadok a odborných skúšok.
čítaj viac >>

Servis FVE

Na Slovensku je inštalovaných viac ako 500MW fotovoltických elektrární. Naša spoločnosť zastrešuje servis fotovoltaických striedačov pre väčšinu z týchto elektrární.
čítaj viac >>

Odborné prehliadky a skúšky NN a VN

Klientom poskytujeme odborné prehliadky a odborné skúšky na elektrických zariadeniach VN a NN, či už ide o prvé (východiskové), pravidelné (periodické) alebo mimoriadne.
čítaj viac >>

Požičovňa náradia

V našej požičovni náradia nájdete široký výber tej najkvalitnejšej techniky pre domáce, záhradné či drobné stavebné práce.
čítaj viac >>